4 Beds
4,310 sqft
$849,237
1315 Blueberry Cove Grove City OH, 43123
Price per sqft
$197.04
Built in
2026
Property size
4,310 sqft
Property type
Residential
Garages
3
Courtesy of Alexander A Hencheck - HMS Real Estate
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226016407
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.27 Acres
Other property details
Association Fee Frequency
Quarterly
Garage Spaces
3
Courtesy of Alexander A Hencheck - HMS Real Estate